לפרטים: 052-386-0515
אימייל: sasha442088@gmail.com
אם חשבתם עד היום שפרויקט הובלות משרדים מביא עמו תקופה מורטת עצבים של שיבושים וקשיים יומיומיים, אנחנו מזמינים אתכם לעבוד אתנו ולשנות את דעתכם. הובלות משרדים מתבצעות על ידנו בצורה יעילה, מהירה, חלקה ונעימה. כחברה מקצועית בעלת ניסיון אנחנו יודעים איך לתכנן נכון את המעבר בכדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר. אתם תיכנסו אל המשרד החדש ברגל ימין ותחזרו במהרה אל שגרת העבודה.

תכנון פרויקט ההובלה
שמירה על סדר וארגון חשובה מאוד בתהליך של מעבר משרד. אם לא תקפידו מראש על תכנון נכון ורישום קפדני, תמצאו את עצמכם מתוסכלים ומבולבלים. תכנון מדויק נכון של המעבר מתחיל בבחירה נכונה של חברת הובלות משרדים שמעניקה את כל השירותים הדרושים שלכם, מחזיקה ברישיונות הדרושים ומתחייבת לעמידה בזמנים, שירות אישי ורמה גבוהה של מקצועיות. אם אתם מחפשים חברת הובלות כזו להובלת תכולת המשרד שלכם צרו קשר. 

לקראת ההובלה כדאי להרכיב רשימה מדויקת של כל הריהוט, ציוד המחשוב, המסמכים, התיקיות והפריטים אותם יש להעביר את המשרד החדש. נצלו את המעבר בכדי להיפטר מריהוט שבור וישן, חפצים מיותרים ומסמכים ישנים. ככל שתעבירו פחות תכולה אל המשרד החדש כך סידור המשרד החדש יהיה מהיר יותר. הרכבת רשימת תכולה מדויקת תקל עליכם את המעקב אחרי הפריטים המועברים. 

העברה של חומר סודי
את אותם ארגזים המכילים מסמכים שאינם מיועדים לעיני עובדי החברה, או מסמכים סודיים שלא תרצו שיגיעו לידיים חיצוניות, נעביר בקפידה. לנו יש פתרונות בשבילכם גם להעברת חומר סודי ומסמכים רגישים. 

למה כדאי לכם לבחור אותנו?
הובלות משרדים דורשות ניסיון, כחברה מנוסה ומקצועיות אנחנו מכירים את כל הדגשים החשובים להצלחת הפרויקט. הצוות שלנו מנוסה, חרוץ, יעיל, אחראי, מסור ואדיב. הובלות משרדים הן חלק מהמקצוע שלנו. 
 
השירותים שאנו מספקים

J