לפרטים: 052-386-0515
אימייל: sasha442088@gmail.com
הובלת פסנתר
פסנתר הוא פריט בעל ערך כספי וערך סנטימנטלי. את הנכס היקר שלכם תרצו להפקיד רק בידיים טובות של צוות מקצועי, אחראי, מנוסה ומסור. כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה עם שירותי הובלת פסנתר ממקום למקום. השירות ניתן ללקוחות עסקיים ופרטיים, פסנתרים מועברים בין דירות מגורים, בתי מגורים, בתי עסק ומוסדות.

מה אנחנו מציעים לכם?
1. ניסיון רב בביצוע הובלות פסנתרים מכל הסוגים. 
2. שימוש בחומרי אריזה איכותיים המספקים לפסנתר הגנה מקסימלית. 
3. שירות מקצועי ואדיב – אנשי מקצוע טובים שאפשר לסמוך עליהם. 
4. מחירים הוגנים. 

איך מתבצעת ההובלה?
הובלת פסנתר דורשת צוות הובלות מקצועי ומנוסה. מדובר בהובלה מורכבת אותה יש לבצע בזהירות רבה. הניסיון של הצוות יבוא לידי ביטוי בהעברה בטוחה של הפסנתר שלכם ממקום למקום. השירות שלנו ניתן להובלות של כל סוגי הפסנתרים : פסנתרי קיר ופסנתרי כנף.  השלב הראשון יהיה אריזה של הפסנתר באריזה מיוחדת המבטיחה שמירה על הפסנתר מכל פגיעה. השלב השני יהיה מדידה של השטח לקביעת הדרך הטובה ביותר להובלת הפסנתר אל המשאית והעמסה. לאחר ההעמסה מקבע הצוות המקצועי את הפסנתר בתוך המשאית בכדי למנוע תזוזות במהלך הנסיעה. 

אלו הכנות נדרשות מכם לקראת הובלת פסנתר?
את המקום בו יוצב הפסנתר בנקודת היעד אתם בוחרים. עליכם להכין מראש את המקום בבית לפסנתר ולפנות אל דרכי הגישה אל אותו החדר. כדאי להציב את הפסנתר בצמוד לקיר פנימי ולא במקום חשוף לרוח. את עבודת האריזה של הפסנתר והובלת הפסנתר במלואה מבצע הצוות המקצועי שלנו.  הובלת פסנתרים תתבצע בצורה הטובה ביותר על ידי חברה מנוסה ומקצועית, חברה בעלת מוניטין המציגה המלצות ואת כל הרישיונות הדרושים – מחפשים חברת הובלות כזאת? הגעתם למקום הנכון. אנחנו חברת הובלות שעומדת במילה שלה, עומדת בזמנים – חברה שאפשר לסמוך עליה בעיניים עצומות. 
 

השירותים שאנו מספקים

J