לפרטים: 052-386-0515
אימייל: sasha442088@gmail.com
מתכננים מעבר דירה בכפר סבא?
מבולבלים מכל ההמלצות שקבלתם ומתקשים לבחור חברת הובלות? אנחנו שמחים להציע לכם שירות הובלות בכפר סבא ברמה אחת מעל כולם. אם אתם מחפשים מוביל מקצועי, אמין, מנוסה, אחראי וחרוץ, הגעתם למקום הנכון. אצלנו תוכלו לקבל את כל סוגי שירותי ההובלות בכפר סבא והסביבה, אפשרות להזמנת הובלות מהיום להיום, שירות אדיב, מחירים אטרקטיביים, שירותי אריזה, שירותי אחסון, שירותי מנוף במחירים מיוחדים ועוד. לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות צרו קשר.

איך עוברים דירה בקלות?
מעבר דירה הוא צעד לא פשוט, קשה להאמין שמעבר דירה יכול להיות קל ומהיר. הלקוחות שלנו כבר יודעים שאתנו, מעבר דירה הופך לחוויה חיובית ונעימה. צוות מקצועי מגיע אליכם ומבצע את עבודת האריזה והפריקה, לא תאמינו כמה בקלות ובאיזו מהירות הצוות מצליח לארוז ולפרוק את המטבח. כחברת הובלות מקצועית בכפר סבא אנחנו שמחים להציע לכם תמורה מלאה בעד המחיר, מקצועיות ושירות ללא פשרות. את שירות ההובלות הטוב ביותר תקבלו דרכנו.

טיפים בנושא הובלות בכפר סבא – הטיפים שיעזרו לכם לחסוך זמן וכסף
1. מספרו את הארגזים. הקפידו לספור את הארגזים במועד ההעמסה ובמועד הפריקה. המספור יחד עם רישום החדר אליו מיועד כל ארגז יסייע לכם לעקוב אחר הארגזים ולחלק אותם נכונה בין החדרים.
 
2. שעות הבוקר הן המבוקשות ביותר לביצוע הובלות. ככל שתתחילו את המעבר מוקדם יותר כך יהיה לכם יותר זמן במהלך יום המעבר להתארגנות בבית החדש. 
 
3. השתמשו בארגזים בגדלים שונים, הקפידו שלא להעמיס יותר מידי משקל על ארגז אחד. ארגזים כבדים עלולים להיקרע. ספרים כדאי לארוז בארגזים קטנים.
 
4. חפצי ערך, תכשיטים, מחשבים ניידים וכסף מזומן לא כדאי לארוז אלא להעביר באופן עצמאי. 

השירותים שאנו מספקים

J