לפרטים: 052-386-0515
אימייל: sasha442088@gmail.com
באזור הצפון מתקיימות בכל יום מספר רב של הובלות. ההובלות בחלקן הן הובלות בתוך העיר, חלקן בין עירוניות וחלקן הן הובלות בצפון בין מושבים וקיבוצים. כחברת הובלות מנוסה ומקצועית אנו מבצעים את כל סוגי ההובלות בצפון תוך הקפדה על רמה גבוהה של מקצועיות, שירות, אמינות ומחויבות לטובת הלקוח. 

בין אם מדובר בהובלה באזור חיפה, הובלה בקריות או הובלה בגליל, אנו עומדים לרשותכם. בין אם מדובר בהובלה מקומית באזור הצפון, או הובלה אל המרכז או הדרום, נשמח ללוות אתכם ולעמוד לרשותכם. השירות ניתן ללקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים כאחד. 

פתרונות מקצועיים נכונים לכל סוגי ההובלות
אצלנו תקבלו הרבה יותר מצוות סבלים ומשאית, אנו מספקים מענה מקצועי מקיף לכל סוגי ההובלות ולכל צורך. אל כל עבודה מצטרפת פוליסת ביטוח מקיפה המכסה נזקים מכל סוג. סל השירותים שלנו מבטיח לכם מענה מלא, את כל הפתרונות הדרושים למעברי דירה (אריזה, אחסנה, הובלה, נגרות, מנוף), עבודה מקצועית, צוות חרוץ, עמידה בזמנים ומחירים נוחים. 

שירות אדיב ללא פשרות
בעבורנו, אמינות, אחריות, מסירות ועמידה בזמנים הם הרבה יותר מהבטחות. לא לחינם הלקוחות שלנו נשארים נאמנים וממליצים על שירותי החברה לחבריהם. מרגע הקמתה שמה החברה דגש על שירות אדיב, רמה גבוהה של מקצועיות וחדשנות. 
 לקבלת ייעוץ מקצועי ותיאום של הובלות בצפון, התקשרו אלינו. 

למה כדאי לכם לבצע הובלות דרכנו?
1. רישיונות ותעודות המעידים על חברת הובלות רצינית. 
2. רמה גבוהה של מקצועיות ושירות, ציוד חדיש וצוות עובדים חרוץ ומסור. 
3. ניסיון עשיר. 
4. המלצות רבות של לקוחות קודמים. 
5. עמידה בזמנים. 
6. שירות הובלות גמיש בכל שעה וגם מהיום להיום. 
7. מחירים הוגנים. 
8. כל סוגי הפוליסות הדרושות להגנה על הרכוש שלכם ועל נזקי צד ג'. 
 

השירותים שאנו מספקים

J