לפרטים: 052-386-0515
אימייל: sasha442088@gmail.com
קיימים לא מעט מקרים בהם עלינו לפנות את הדירה בה אנו מתגוררים, בעוד הדירה החדשה אליה אנו אמורים לעבור אינה מוכנה/פנויה לאכלוס. בני הבית יוכלו להתגורר באופן זמני אצל בני משפחה, חברים או בבית מלון. אך מה עושים עם תכולת הבית? היכן מאחסנים את הרהיטים, מוצרי החשמל וכל הארגזים? כאן אנחנו נכנסים לתמונה ומציעים אחסון תכולת דירה יעיל, בטוח וזמין.
צוות המובילים שלנו מפנה את כל הרהיטים והארגזים מהדירה הנוכחית ומעביר אותם אל מתחם האחסון שלנו. בחירה בחברה אחת המסוגלת לספק לכם גם שירותי הובלה וגם שירותי אחסון חוסכת לכם כסף וזמן.

היכן מאוחסנת תכולת הדירה?
אחסון התכולה מתבצע במחסנים נקיים, מאובטחים, מסודרים ובטיחותיים. אתם יכולים להיות רגועים בידיעה שהרכוש שלכם נמצא בידיים טובות. כאשר יתאפשר המעבר לדירה החדשה נבצע בעבורכם הובלה של התכולה מהמחסן אל הכתובת החדשה.
עם חברת הובלות מקצועית לצדכם גם הובלות בשלבים הדורשות אחסון תכולת דירה לפרק זמן של כמה ימים עד כמה שבועות/חודשים, מתבצעות בקלות וללא דאגות.

למה כדאי לבחור אחסון תכולת דירה מקצועי?
אם אתם מתלבטים בין אחסון תכולת דירה מסודר בתשלום לבין פיזור כל הפריטים בין בתים של חברים ובני משפחה, אנו ממליצים לכם שלא לפזר את התכולה בכל מחיר. חשוב לזכור כי הזמן שלכם הוא משאב יקר ערך, כל יום של היעדרות ממקום העבודה לטובת העניין שווה ערך להפסד כספי. פיזור ואיסוף של תכולת הבית שלכם בין מספר מוקדים ידרוש מכם מאמץ רב לקראת אכלוס הדירה החדשה. רק אחסון תכולת דירה מקצועי יבטיח לכם שהרכוש שלכם נמצא במקום מוגן, נקי ומסודר.

אם אתם זקוקים לפתרונות אחסון תכולת דירה יחד עם שירותי הובלה או ללא, חייגו אלינו ותיהנו משירות מקצועי, אמין ויעיל במחירים שווים לכל כיס. 
השירותים שאנו מספקים

J