לפרטים: 052-386-0515
אימייל: sasha442088@gmail.com
עוברים דירה מנתניה או בתוך נתניה? ברכות על המעבר! הכול מסכימים כי מעבר דירה הוא תהליך לא פשוט הדורש השקעה של הרבה מאוד זמן. הלקוחות שלנו יודעים שמעבר דירה יכול להיות גם חוויה חיובית! כל עוד מקפידים לנהל נכון את התהליך, לשמור על סדר וארגון, לעמוד בלוח הזמנים ובעיקר, לבחור בחברת הובלות בנתניה שמסוגלת לספק גם שירותי אריזה, נגרות ומנוף, מעבר הדירה יהיה מהיר, נעים וקל.

בעבר, אריזת תכולת הדירה התבצעה על ידי הלקוח. היה על בני הבית לבלות ימים שלמים בעבודות אריזה ופריקה, היה עליהם להתחיל לארוז כמה חודשים מראש ולשבש כך את שגרת החיים בבית. כיום כבר יש פתרון טוב יותר. צוות מטעם חברת ההובלה מגיע אליכם ומבצע את מלאכת האריזה, הצוות גם מסדר את התכולה בדירה החדשה בדיוק באותה צורה. 

צוות אריזה מקצועי יוכל לסיים אריזה של תכולת בית שלם בתוך יום אחד או יומיים (מותנה בגודל הדירה וכמות התכולה). אתם תוכלו לשמור על שגרה כמעט עד למועד המעבר! נמליץ לכם לבחון את תכולה הבית, למיין חפצים ולזרוק כמה שיותר חפצים מיותרים. אל הדירה החדשה תעבירו רק את החפצים בהם אתם משתמשים באופן קבוע. 

עם איזו חברה כדאי לבצע הובלות בנתניה?
על חברת ההובלות בה תבחרו להיות מקצועית ואמינה, חברה שתקפיד לשמור על החפצים שלכם. הובלות בנתניה מתבצעות בצורה הטובה ביותר על ידי חברת הובלה מנוסה המכירה היטב את העיר. כחברת הובלות רצינית אנו מספקים לכלל הלקוחות שלנו שירות מקצועי, אמין ומהיר תוך עמידה בזמנים, הגנה מקסימאלית על החפצים שלכם, שירותים נלווים לשירותי ההובלה, מחירים נוחים ומענה מהיר. תוכלו לדעת על פי ההמלצות של הלקוחות הקודמים שלנו שבחרתם בחברת הובלה טובה ואמינה. 

השירותים שאנו מספקים

J