לפרטים: 052-386-0515
אימייל: sasha442088@gmail.com
זקוקים להובלה קטנה? הגעתם למקום הנכון! הובלות קטנות כהובלות גדולות כדאי לבצע בעזרת חברת הובלות אמינה, אחראית ומקצועית. הובלה קטנה תהיה ברוב המקרים פשוטה יותר בהשוואה להובלה גדולה. ניתן יהיה להסתפק בצוות מצומצם ובמשאית קטנה. גם עלויות של הובלה קטנה נמוכות משמעותית בהשוואה לעלויות של הובלות גדולות. 

בחירה בחברת הובלות טובה – למה זה חשוב?
בכל הובלה קטנה כגדולה, אתם מפקידים בידי חברת ההובלה חפצים יקרי ערך. המקצועיות של החברה תבוא לידי ביטוי בהעברה תקינה ומהירה של הפריטים אל יעדם ללא שריטות, סדקים או פגיעות. הובלה קטנה תתבצע בצורה הטובה ביותר על ידי חברת הובלות אמינה, יציבה, וותיקה ומקצועית, חברה שמקפידה על עמידה בזמנים ומתייחסת ברצינות רבה אל כל עבודת הובלה קטנה.

דגשים חשובים לבחירת חברת הובלות
הזמן שלכם יקר לכם וגם לנו. לא תרצו לבלות את כל היום בהמתנה לחברת ההובלה. על כן, חשוב לבחור בחברה שמקפידה על עמידה בזמנים. הובלות קטנות מתבצעות לרוב יחד עם הובלות נוספת באותו היום, חברה הובלה אחראית תודיע לכם על שינויים צפויים בלוח הזמנים. 

הקפידו על עיטוף מגן לפריטים יקרים, כדאי להשתמש בניילון נצמד, ניילון רגיל או ניילון פצפצים. חברת ההובלה מבצעת ברוב המקרים את העיטוף.

תמחור של הובלות קטנות מתבסס עם משקל וגודל הפריט, מספר הפריטים, נקודת המוצא ונקודת היעד (מרחק הנסיעה), קומת מגורים בבניין, צורך במנוף. אל תתביישו לבקש פירוט עלויות כדי להבין את התמחור. 

אנו מבצעים את כל סוגי ההובלות תוך הקפדה על רמה גבוהה של מקצועיות ושירות. הצוות שלנו הוא צוות חזק, חרוץ, מקצועי ואדיב. אנו מקפידים לשמור היטב על החפצים שאנחנו מעבירים, מחזיקים בכל פוליסות הביטוח הדרושות, אוהבים את העבודה שלנו ומתייחסים אליה ואליכם בהתאם. 

השירותים שאנו מספקים

J