לפרטים: 052-386-0515
אימייל: sasha442088@gmail.com
רובנו נעזרים בשירותי הובלות רק לעתים רחוקות. כמקצוענים העוסקים בתחום ההובלות שנים רבות, אנו מסכימים כי בחירת חברת הובלות בפתח תקווה או בכל אזור אחר בארץ היא משימה לא פשוטה כלל. מתוך מטרה לסייע לכם לבחור נכון חברת הובלות וגם להציג את השירותים שאנחנו מציעים, נצרף כאן המלצות שימושיות שיסייעו לכם לבחור נכון וגם לחסוך כסף.      

עבודה על פי הסכם עבודה
הסכם עבודה כתוב בו מפורטים מועד ההובלה, נקודת היעד, התכולה, השירותים הנלווים והמחירים שסוכמו, מבטיח עבודה מהירה ויעילה ללא הפתעות של הרגע האחרון. חברת הובלות רצינית אינה חוששת מהסכמים כתובים.

ביטוח הובלות
חשוב מאוד לוודא שבחרתם חברת הובלות בפתח תקווה שמבטחת את התכולה שלכם ואת העבודה כולה. במקרה בו נגרם נזק בשוגג לפריט יקר ערך או לשטח הבניין, פוליסת הביטוח תדאג לכך שתקבלו פיצוי הולם. חברת הובלות רצינית ואחראית תקפיד לבטח גם את התכולה, גם את המשאית וגם את העובדים. 

מספור הארגזים
שמירה על הסדר תוך מספור הארגזים תסייע לכם לעקוב אחר העמסת כל הארגזים ופריקה של כל הארגזים. המספור והרישום יסייעו לכם לדעת מיד איזה ארגז חסר ובאיזה חדר יש להניח כל ארגז. 

למה כדאי לכם לבחור אותנו?
כחברת הובלות מקומית אנחנו מכירים היטב את העיר פתח תקווה ואת הערים הסמוכות. הניסיון שלנו בא לידי ביטוי בהגעה מהירה לכל מקום, בחירת דרכי הגישה הטובות ביותר, העמסה מהירה ופריקה מהירה. חברות הובלה מקומיות מגיעות אליכם מהר יותר, מוציאות פחות כסף על דלק ומציעות לכם מחירים אטרקטיביים יותר בעבור הובלות בפתח תקווה והאזור. 

כחברת הובלות מקצועית, מנוסה, אמינה ומומלצת, תוכלו להיות בטוחים שההעברה תתבצע על הצד הטוב ביותר לשביעות רצונכם המלאה. לקבלת פרטים נוספים, תיאום הובלה ושליחת הצעת מחיר, צרו קשר ולא תתאכזבו.


השירותים שאנו מספקים

J