לפרטים: 052-386-0515
אימייל: sasha442088@gmail.com
אם הגעתם לכאן אתם בוודאי מחפשים חברת הובלות במרכז, ושואלים את עצמכם איך בוחרים נכון מוביל טוב? מעבר אל דירה חדשה הוא הזדמנות לחוויה מרגשת, התחלה חדשה במקום חדש. איך בוחרים נכון חברת הובלות במרכז שאפשר לסמוך עליה, איך מוודאים ששום דבר

לא ישתבש ברגע האחרון?
הובלות במרכז מתבצעות בצורה הטובה ביותר על ידי חברת הובלות מנוסה, מקצועית, אמינה, יציבה ומסורה. חברת הובלות שמקפידה על עמידה בזמנים, עבודה עם פוליסות ביטוח וקבלת כל הרישיונות הדרושים. ההבדל בין חברת הובלות מקצועית לבין חברת הובלות חובבנית בא לידי ביטוי בתוצאות.

למה חשוב לבחור חברת הובלות מנוסה?
מעברי דירה מתוכננים לעתים ממש כמו מבצע צבאי מורכב. כל הפרטים מתואמים בדיוק רב, כמה גורמים צפויים להשתתף בפרויקט כאשר יש צורך בשיתוף פעולה. כחברת הובלות מנוסה אנחנו מספקים לכם את כל השירותים הנלווים הדרושים להובלה. אם דרושים לכם שירותי אחסנה, אריזה, נגרות או מנוף, אנחנו נספק אותם יחד עם עבודת ההובלה.

בחירה בחברת הובלות מקומית שמבצע באופן קבוע הובלות באזור תהיה בחירה חכמה. ההיכרות עם האזור תמנע איחורים ועיכובים, הצוות מכיר היטב את האזור ואת השעות העמוסות. הובלות במרכז מתבצעות על ידנו מזה שנים רבות, אנחנו מכירים היטב את מפות הערים, מתמצאים במהרה ומוצאים את מסלול הנסיעה המהיר והטוב ביותר.

איך אנחנו שומרים על הרהיטים שלכם?
אריזה נכונה היא חלק בלתי נפרד מעבודה הובלה מוצלחת. לפני ההובלה יש לדאוג לעטוף היטב רהיטים גדולים וחפצים יקרים/עדינים. כדאי לעטוף ארונות, טלוויזיות, שידות, מזנון וגם מזרנים ופינות ישיבה. העיטוף יתבצע מתוך מטרה להגן על הרהיט ולשמור עליו נקי. יחד עם הקפדה על אריזת מגן נכונה, אנו מקפידים גם לגבות כל עבודה בפוליסת ביטוח מתאימה. 
 
השירותים שאנו מספקים

J