לפרטים: 052-386-0515
אימייל: sasha442088@gmail.com
מחפשים חברת הובלות בירושלים? לנו יש את היכולת לספק לכם שירות הובלות בירושלים במחירים נוחים לכל כיס תוך שמירה על רמה גבוהה של מקצועיות. אצלנו בחברה לא מתפשרים על איכות השירות וטיב העבודה. אנו נעשה כל מאמץ בכדי שאתם תהיו מרוצים והעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

את מעבר הדירה הבא תבצעו בנוחות וללא טרחה רבה. סטודנטים המתגוררים בירושלים יוכלו לקבל מחירים מיוחדים. העברת משרדים מתבצעת תוך מינימום הפרעה לפעילות העסקית השוטפת. שירותי האריזה כוללים עיטוף מקצועי מלא של פריטים שבירים ויש לנו גם שירות מלא להרכבה ופירוק של רהיטים. במידת הצורך נוסיף שירותי מנוף יחד עם כל הרישיונות הדרושים. שירותי אחסון לטווח קצר וטווח ארוך אפשריים גם כן.

למה כדאי לכם לתת עדיפות לחברות הובלה עם ניסיון?
הובלות בירושלים מתבצעות בצורה הטובה ביותר על ידי צוות מקצועי שמכיר היטב את שכונות העיר ואת דרכי הגישה. חברת הובלות מנוסה תדע באלו שעות כדאי לבצע את ההובלה ובאיזה מסלול כדאי לנסוע.

​ניסיון של חברת הובלות רצינית בא לידי ביטוי גם בתוצאות. צוות הסבלים שלנו יודע כיצד לעטוף נכון את הרהיטים וכיצד להוביל אותם אל המשאית ללא כל פגע. שירותי האריזה יעילים ומהירים. אם נחוצים פירוק והרכבה של רהיטים, נגר מקצועי מטעמנו יעשה זאת. במידת הצורך נספק גם שירותי אחסון לטווח ארוך או קצר ושירותי מנוף.

הסוד למעבר דירה בראש שקט
מעבר דירה מוצלח מתחיל בבחירה אחראית של חברת הובלה רצינית ומקצועית. השלב הבא יהיה אריזה מסודרת וחכמה מבוססת מיון חפצים והשלכה של חפצים מיותרים. את מעבר הדירה כדאי במידת האפשר לקבוע אל שעת בוקר מוקדמת, כך תוכלו לנצל את כל שאר היום לפריקת ארגזים וסידור הבית החדש.
 
השירותים שאנו מספקים

J