לפרטים: 052-386-0515
אימייל: sasha442088@gmail.com
מחפשים חברת הובלות אמינה בחיפה שמדברת בגובה העיניים ועומדת בזמנים? אצלנו תוכלו לקבל את כל שירותי ההובלה הדרושים לכם (כולל אריזה, שירותי נגרות, אחסון ומנוף). כל סוגי ההובלות מתבצעות ברמה גבוהה של מקצועיות, שירות, אמינות ואיכות, המחירים כולם הוגנים ונוחים לכל כיס. את המוניטין שלנו בנינו בעזרת קהל של אלפי לקוחות מרוצים שחוזרים ומזמינים אותנו לעבודות נוספות.

אנו מזמינים את תושבי העיר חיפה להזמין שירות הובלות בחיפה ללא פשרות במקצועיות, איכות וטיב השירות. שביעות הרצון שלכם היא ההצלחה שלנו. שירותי ההובלות בעיר חיפה ניתנים בכל רחבי העיר. אנחנו מבצעים הובלות בחיפה בתוך העיר וגם הובלות מחיפה צפונה ודרומה.

ציוד ההובלות המתקדם שלנו
את כל סוגי ההובלות ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, נבצע בעזרת צוות מקצועי מיומן ומסור, מנופים, סולמות, כלי נגרות וציוד העמסה מתקדם וחכם. אנו עומדים לשירותכם לביצוע עבודות הובלה, מעברי דירה מהיום להיום, הובלות בחיפה ולחיפה, הובלות באזור המרכז, שירותי אריזה, שירותי אחסון, שירות פירוק והרכבת רהיטים, הובלת פסנתרים, הובלת ציוד כבד, הובלות לסטודנטים במחיר מוזל ועוד.

כל העבודות מגובות בפוליסת ביטוח מסודרת ומקיפה לכיסוי מלא של נזקים הנגרמים לכם, לצד ג', לציוד שלנו ולעובדים. בכל סוגי ההובלות, הימנעו מעבודה ללא פוליסת ביטוח מתאימה.

איך מורכבת הצעת מחיר להובלה?
ככל שתדעו יותר על הצעת המחיר כך תצליחו טוב יותר להבין על מה אתם משלמים. הצעת מחיר של חברת הובלות רצינית תכלול ביטוח של התכולה, עבודת צוות סבלים, שימוש ברכב הובלות, שימוש במנוף ובחלק מהמקרים גם שירותי אריזה וחומרי אריזה. המחיר מגלם את מורכבות העבודה, הוא מתבסס על כמות התכולה שיש להעביר, נקודת המוצא והיעד, נוחות הגישה ומועד ההובלה.  
 
השירותים שאנו מספקים

J