לפרטים: 052-386-0515
אימייל: sasha442088@gmail.com
שירותי אחסנהעיכוב בכניסה לדירה החדשה, שיפוץ מסיבי ממושך לבית, החלטה לחזור לגור אצל ההורים באופן זמני, שהייה ממושכת בחו"ל, כל אלו כרוכים במציאת פתרון אחסון לתכולת הבית. דרכנו תוכלו לקבל שירותי אחסנה לטווח קצר ולטווח ארוך. האחסון מתבצע במחסנים מסודרים, נקיים, נעולים ומוגנים מפני תנאי מזג האוויר. 

הובלה ואחסנה באחד – ככה חוסכים כסף
בחירה בספק אחד שמסוגל לספק לכם כמה שירותים היא הבחירה הנכונה ביותר מבחינה כלכלית. כך תקבלו את המחירים הזולים ביותר ותחסכו לכם את כאב הראש הכרוך בעבודה מול כמה גורמים. כחברת הובלה רצינית ומקצועית, אנחנו מספקים ללקוחות שלנו את כל השירותים הנלווים להובלות. אנו מספקים שירותי אריזה, נגרות, מנוף וגם אחסון. 

אחסנה דרך חברת ההובלה בה אתם מבצעים את ההובלה היא הפתרון הנוח ביותר. התכולה ממתינה במחסנים של חברת ההובלה עד למועד בו תועבר אל יעדה. עבודת ההובלה היא הזדמנות בעבורכם להתרשם מהצוות המקצועי ולהיות רגועים לחלוטין בידיעה שהפקדתם את רכושכם בידיים טובות. הבחירה בשירותי האחסנה שלנו היא האופציה הנוחה ביותר. אנו נספק את כל ההסברים, נציג את המחסנים ונבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. 

הסכם שירותי אחסנה לטווח ארוך/קצר
הקפידו על קבלת חוזה/הסכם כתוב המסדיר את נושא האחסנה. על החוזה לפרט את החובות והזכויות של כל אחד מהצדדים. חוזה הולם והוגן יכלול את הגדרת תקופת האחסון, אפשרות להארכה, מועד התשלום, הסכום, שיטת התשלום, התנאים במחסן, גישה אל המחסן, התייחסות למקרים בהם אחד הצדדים מפר את ההסכם. חוזה חוקי וכביל משפטית משרת את טובתכם ומגן עליכם מפני נוכלים.

שירותי אחסנה מסופקים על ידנו כשירות נלווה להובלה או כשירות בודד. אם אתם מתלבטים כיצד לבצע את ההעברה ואיך הכי כדאי לאחסן את התכולה, צרו קשר ונסייע לכם למצוא את הפתרון הנכון. 

השירותים שאנו מספקים

J