לפרטים: 052-386-0515
אימייל: sasha442088@gmail.com
אריזה חכמה היא הדרך לשמור על הרהיטים במהלך ההובלה בצורה הטובה ביותר. חברת הובלות אחראית ומנוסה מקפידה לעטוף היטב כל רהיט בכדי למנוע סדקים, קילופי צבע ושאר נזקים קלים העלולים להתרחש במהלך ההובלה. מיטות, שידות, ארונות, מזנונים ושאר רהיטים גדולים חשופים מאוד לפגיעות במהלך הובלתם בחדר המדרגות. עטיפה של הרהיטים בניילון ובשכבת מגן של פצפצים תצמצם משמעותית את הפגיעה בהם ותביא אותם אל היעד ללא כל פגע. 

גם כאשר יש לכם ביטוח לרהיטים וגם לחברת ההובלה יש ביטוח המכסה נזקים, אתם וגם אנחנו, נעדיף שהרהיטים יגיעו ליעדם ללא פגע. הדרך לשמור על הרהיטים מתחילה בבחירה נכונה של חברת הובלות רהיטים אמינה ואחראית. חברה שלא תוביל את הרהיטים שלכם ללא מעטפת מגן. 

איך תצליחו לשמור על הרהיטים במהלך ההובלה?
הציוד הדרוש לאריזה נכונה של רהיטים : נייר דבק עבה, ניילון עבה המיועד לאריזה, ניילון פצפצים (בועות), חתיכות ספוג וקלקר.

לקראת הובלות רהיטים גדולים נמליץ לעטוף אותם היטב בניילון עבה (ניילון דק אינו מספק הגנה מספקת). יש לעטוף את הרהיט ב-3 שכבות של ניילון לפחות. פינות הרהיטים רגישות מאוד לפגיעות במהלך ההובלה, כדאי לכסות אותן בספוג לפני עטיפת הניילון. אם הצלחתם להשיג כמות גדולה של ספוג כדאי לעטוף רהיטים יקרים במלואם בספוג. אם אין לכם בכלל ספוג תוכלו להשתמש במגבות. 

בזמן העמסת המשאית הצוות המקצועי שלנו מקפיד לעגן ולייצב את הרהיטים ומוצרי החשמל הגדולים במשאית. כך אנו מבטיחים שלא ינועו, יפלו או יפגעו במהלך הטלטולים של הנסיעה. 

עטיפה נכונה של הרהיטים תסייע לכם ולנו לשמור על הרהיטים במהלך ההובלה, לקבלת הנחיות לאריזה נכונה של רהיטים צרו קשר ונשמח לסייע. הובלות רהיטים הן המקצוע שלנו, אנו מובילים את כל סוגי הרהיטים במקצועיות, מסירות ויעילות רבה. 

השירותים שאנו מספקים

J