לפרטים: 052-386-0515
אימייל: sasha442088@gmail.com
שירותי מנוף מתלווים אל חלק מההובלות בהתאם לצורך. הובלה עם מנוף נחוצה כאשר יש להוביל חפצים כבדים במיוחד, רהיטים גדולים אותם לא נוכל להוביל דרך חדר המדרגות, כמות גדולה של תכולה אל קומה גבוהה. מנופים מצטרפים אל הובלות קטנות של פריטים יחידים גדולים במיוחד ואל הובלות מורכבות עם הרבה תכולה. 

השימוש במנוף עולה על הפרק כאשר הכוח הפיזי של המובילים אינו מספיק לביצוע העבודה ובמקרים בהם התנאים בשטח דורשים שימוש במנוף. 

​חשוב לדעת : בכדי לעשות שימוש במנוף על חברת ההובלה להחזיק ברישיון להפעלת מנוף ועל המפעיל להיות בעל הסמכה מתאימה. אנו כחברת הובלות מקצועית ואחראית מחזיקים בכל הרישיונות הדרושים. אנו מקפידים על כל כללי הבטיחות והזהירות המחמירים ביותר. 

מחירים של הובלה עם מנוף
צירוף של מנוף אל הובלה כרוך בתשלום לפי שעה. התעריף בעבור שעת עבודה של מנוף (כולל מפעיל) הוא 300-500 שקלים. המחיר כולל את כל הביטוחים והאישורים הדרושים להפעלת מנוף בשכונת מגורים. לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים על תמחור הובלות עם מנוף וללא
מנוף צרו קשר. 

שימוש במנוף להובלה מהירה יותר
ישנם מקרים בהם חברת ההובלות עושה שימוש יזום משלה במנוף בכדי לזרז ולייעל את העבודה. שימוש במנוף מאפשר לצוות העובדים לסיים במהרה עבודות הובלה גדולות ומורכבות. עם מנוף בתמונה, צוות הסבלים עובד פחות קשה ומתעייף פחות. פריטים כמו פינת ישיבה גדולה, שולחן אוכל גדול, מקרר רחב או ארון גדול, לא תמיד ניתן יהיה להוביל בקלות בחדר המדרגות. שימוש במנוף מייעל את העבודה וגם מגן על הרהיטים שלכם מפני נזקים העלולים להיגרם להם תוך הובלה בחדר המדרגות. 
להובלה חכמה, יעילה, מהירה ובטוחה המתבצעת על ידי חברת הובלות מקצועית צרו קשר. 
השירותים שאנו מספקים

J