לפרטים: 052-386-0515
אימייל: sasha442088@gmail.com
אם אתם מתגוררים בדירת חדר קטנה וזקוקים להובלה או מעוניינים רק להעביר מקרר או ספה אל דירה חדשה, חברת הובלות קטנות היא התשובה. הובלות קטנות מתבצעות בצורה הטובה ביותר על ידי צוות מקצועי ומנוסה. כחברת הובלות רצינית שמבצעת את כל סוגי ההובלות אנחנו מציעים גם שירות הובלות קטנות במחירים הוגנים, לוח זמנים גמיש ומחויבות לביצוע עבודות קטנות כגדולות על הצד הטוב ביותר. 

פנייה אל חברת הובלות גדולה תאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של חברה גדולה ורצינית גם בביצוע הובלות קטנות. יחד עם ההובלה תוכלו לקבל גם שירות פירוק והרכבה, הובלה של פריטים גדולים בעזרת מנוף, שירותי אחסנה, ביטוח מתאים ועוד. עם חברת הובלה גדולה ורצינית תצליחו להיות הרבה יותר רגועים, כל הפרטים יהיו סגורים מראש, הצוות יגיע אליכם בדיוק בזמן והעבודה תתבצע במהירות ללא פשרות איכות. 

הובלות קטנות של פריטים בודדים
כמעט בכל יום עבודה אנחנו מבצעים גם כמה הובלות קטנות של פסנתרים, כספות, פינות ישיבה ושאר רהיטים גדולים שלא ניתן להעביר באופן עצמאי. ההובלה מתבצעת תוך שימוש בציוד המקצועי החדיש שלנו, עיטוף מגן של הפריט ועמידה בזמנים. הלקוחות שלנו יודעים שאפשר להפקיד בידנו עבודות הובלה של חפצים גדולים וחפצים יקר ערך. ניסיון רב בתחום ההובלות מאפשר לנו למצוא פתרונות גם בעבור הובלות מורכבות. 

איך מזמינים?
כל שעליכם לעשות בכדי לקבל שירות הובלות מקצועי ואדיב הוא להתקשר אלינו. נקבע יחד את המועד הנוח ביותר בעבורכם לביצוע ההובלה, במידת הצורך, אנחנו מבצעים גם הובלות דחופות. אם יש לכם שאלות נוספות או שתרצו לשמוע עוד על שירותי ההובלות שלנו, צרו קשר. הובלות קטנות כגדולות דורשות חברת הובלות טובה, מנוסה, מומלצת, רצינית ואחראית. 
 
השירותים שאנו מספקים

J