לפרטים: 052-386-0515
אימייל: sasha442088@gmail.com
הובלות משרדים הופכות פשוטות, מהירות ויעילות עם חברת ההובלות הנכונה. אנו מעמידים לרשותכם את הניסיון שלנו, הצוות המקצועי, הציוד הנכון ותודעת השירות. יחד עם עמידה בזמנים וכל פוליסות הביטוח הנדרשות, מצאתם את הדרך לצלוח את המעבר בקלי קלות. 

הובלות למשרד בראש שקט
עבודות הובלה למשרדים הן חלק בלתי נפרד מסדר היום שלנו. אנחנו מבצעים בכל שבוע כמה הובלות משרד קטנות עד גדולות. כל עבודה מתחילה בתכנון מפורט, קביעת לוח זמנים והבנה של הצרכים והציפיות שלכם. במהלך הפגישה נשאל מה חשוב לכם, באיזו שעה תרצו לבצע את ההובלה, ונבחן את התכולה, פריטים עדינים שיש להוביל ואת דרכי הגישה. עם החברה הנכונה, הובלות משרדים מתבצעות בראש שקט ללא כל קושי. 
השילוב בין חברת הובלה מקצועי ומנוסה לבין תכנון מדויק של המעבר הוא המפתח למעבר חלק ויעיל. 

איך מתכוננים לקראת ההובלה?
מעבר של משרד ממקום למקום כרוך בלא מעט עבודה. אנחנו בטוחים שיש לכם לא מעט סידורים, דאגות ושיבושים של הרגע האחרון. דאגות לכל הקשור להובלה תוכלו להעביר אלינו. צוות מקצועי מטעמנו יגיע לבצע את האריזה של התכולה במשרד הקיים וגם יפרוק את התכולה במשרד החדש. האריזה מתבצעת בצורה מקצועית ויעילה תוך שמירה על הסדר ועל פריטים עדינים ושבירים. במידת הצורך נספק גם שירותי נגרות לפירוק והרכבה של רהיטים ושירות אחסון

אם אתם מחפשים שירות הובלות משרד הגעתם למקום הנכון! אצלנו תוכלו לקבל את השירות המקצועי והאדיב ביותר. שנים רבות של ניסיון מאפשרות לנו להתמודד גם עם הפתעות של הרגע האחרון וגם עם הובלות משרד מורכבות. הניסיון שלנו הוא היתרון שלכם. 

צרו קשר לקבל הצעת מחיר, פרטים נוספים ותיאום. במקרים מיוחדים נוכל לבצע הובלות למשרדים מהיום למחר וגם עבודות הובלה בלילה. 


השירותים שאנו מספקים

J