לפרטים: 052-386-0515
אימייל: sasha442088@gmail.com
כל מי שכבר עבר דירה פעם במהלך חייו יודע כמה ארוך, מורכב ומתיש עלול להיות התהליך. התפקיד אותו ממלאת חברת ההובלות דירה משמעותי ביותר להצלחת התהליך ולהסרת דאגות מכם. במהלך יום ההובלה אתם דואגים שחברת ההובלות לא תגיע, לא יהיה מספיק מקום במשאית וייגרם נזק לחפצים העדינים שלנו. אנחנו כאן בכדי להוכיח לכם שאפשר גם אחרת! אנחנו כאן בכדי להציג חברת הובלות דירה מקצועית, אמינה, אחראית, חברה רצינית שאפשר לסמוך עליה. 

אם יש לכם שאלות או חששות לקראת יום המעבר, אם אנכם בטוחים איך הכי נכון לארוז רהיטים, אנחנו כאן בכדי לנסות לענות לכם, לסייע לכם לעבור בקלות את מעבר הדירה ולהיכנס לדירה החדשה ברגל ימין.

איזו שעה כדאי לתאם את ההובלה?
תופתעו לגלות עד כמה השעה בה תבוצע ההובלה משמעותית להצלחת התהליך. לא תמיד הזמן בו נוח לכם לבצע את ההובלה הוא גם הזמן הנכון ביותר להובלות באזור המגורים שלכם. השעה בה רוב האנשים מעדיפים לבצע הובלות דירה היא שעת בוקר מוקדמת. כדאי להתחיל לבצע את העבודה מוקדם ככל האפשר בכדי לסיים אותה בהקדם.

איך אדע שבחרתי חברת הובלת טובה?
בחירת חברת הובלת דירה על פי המלצות של חברים היא הדרך הטובה ביותר. מה עושים כאשר אין לנו אפשרות לקבל המלצות אמינות מחברים? רשת האינטרנט משמשת היום מקור אמין לקבלת אינפורמציה על חברות הובלה. אנו מזמינים אתכם לשוטט באתר האינטרנט שלנו, להתרשם, לקבל את כל המידע הדרוש לכם ולשאול שאלות.

כחברת הובלות דירה המספקת שירות מקצועי, אמין ומסור, אנו מקפידים על הגעה בזמן אל היעד, מקפידים על רכישת ביטוח בעבור כל עבודת הובלה ומקפידים להתכונן נכון מראש לקראת כל עבודה. אם אתם מודאגים אנחנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו ולקבל מידע על מספר המובילים שישתתפו בהובלה, סוג המשאית, סוג הציוד, לוח הזמנים ופרטים נוספים. אנחנו מתנהלים בשקיפות מלאה אל מול הלקוח. 
 
השירותים שאנו מספקים

J